• SİPARİŞ HATTI +90 212 424 0 624   +90 545 790 65 36

Evren Otomotiv

1994 yılında kurulan EVREN TURİZM,eşit haklara sahip,iki ortaklı aile kadrosundan oluşan kurumsal bir kuruluşdur.
Personel Taşıma Sektöründe kendi öz araçları, tecrübeli seçkin kadrosu,güvenilir servis anlaşıyışı ,son model araçları,titiz ve tertipli çalışma felsefesi ile her zaman sektörde iyiler arasında yerini almıştır.

Biz şehir içi servis sektöründe ISO normlarına uygun hizmet vermeyi ilke edinmiş, genç ve dinamik bir kadroyuz. Başta şirket yöneticileri ve diğer idari kadro olarak, konu hakkında geçmişi başarı ve deneyimlerle dolu bir ekip yaratmış bulunuyoruz. Vereceğimiz hizmette aksaklık diye bir şey tanımıyoruz.

Çünkü biz mesleğimizi, gönülden isteyerek ve severek yapıyoruz. Ekip olarak , sektörün alt yapısından emekleyerek mevcut tecrübeyi kazandık.1994 Tarihinde, yaşamınızda çok özel yolculuklar yaklaşımıyla yola çıktık. Bildiğimiz bir gerçekte işletmeciliğin ve yönetimin, insanla ilişkili olduğudur.

İnsan ise uygulamalarında, kültüre bağlı birey olduğundan, gündelik hayata yansımaları, toplumdan topluma, hatta bireyden bireye farklılık göstermektedir. Var oluş gerekçemiz bu farklılıkları yorumlayabilmek ve bu yorum çerçevesinde müşterilerimize birlikte ideal olanı bulabilmektir. Maliyetlerin yükseldiği, kar paylarının düştüğü şu dönemlerde, zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Personel taşıma hizmetlerinin taşıtıcı firma açısından ne kadar önem teşkil ettiğini bilmekteyiz. Bundan dolayı sizlerin çalışma düzeninizi bozmama için, bize verilen hizmet görevini kusursuz yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Çalışan personelimizin, gerek kılık kıyafeti, gerek sabırlı olgun davranışları, bizlerin çalışma verimimizi daha da artırmaktadır. Hizmet verdiğimiz veya vermeye hazır olduğumuz süreç içerisinde, hizmetin verimi ve personelinizin güvenli yolculuğu için;

Şahıs koltuk sigortasını

araçların trafik yasa ve tüzüğüne uygunluğunu

araçların modelli olmasını

işe zamanında gelip gidişini

personelimizin ciddi olgun ve tecrübeli oluşuna titizlikle önem veriyoruz.

Çünkü taşıyıcı ve taşıtıcı firma için, olası bir kaza, tazminat vb. aksi durumlarda bu unsurlar bizim sigortamız olacaktır.

Sizleri ve Firmanızı kazanmak istiyoruz. Bundan dolayı, sizleride referanslarımız arasında görmek bize onur verecektir. İşimize verdiğimiz önemi, teminat ve referanslarımızla belgeliyoruz. Diyoruz ki sizin kaybedecek çok şeyiniz olmayabilir ama biz sizleri kazanmak istiyoruz.

Sorgulamalar